- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L0R88AA)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | HP 975A - PageWide Pro 400, 500 series HP 975X - PageWide Pro 400, 500 series HP 976Y - PageWide Pro 500 series |
| Warranty | |
| Yield | 3000 pages |
| SKU | L0R88AA |
| Barcode # | 889296566649 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.215m |
| Shipping Cubic | 0.000322000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





