- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CN045AA)
Miscellaneous
| Compatibility | HP Officejet Pro 8600 e-All-in-One Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CN045AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 950XL |
| Product Name | 950XL High Capacity Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | (Return to HP/Dealer) |
| Limited Warranty | 6 Month |
Technical Information
| Features | Lightfastness |
| Water Resistant | |
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 2300 Pages |
| SKU | CN045AA |
| Barcode # | 193424494859 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Manufacturer Warranty: 6 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





