- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CD974AA)
Miscellaneous
| Compatibility | HP Officejet 6500 Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CD974AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 920XL |
| Product Name | 920XL Ink Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's ink cartridges and printheads are warranted to be free from defects in materials and workmanship during the period of the warranty. |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Inkjet |
| Typical Print Yield | 700 Pages |
| SKU | CD974AA |
| Barcode # | 88358539080 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000253000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





