Don't pay: $609.00
$549.00
SAVE $60.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(B3P06A)
| SKU | B3P06A |
| Barcode # | 887111963673 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.6850kg |
| Shipping Width | 0.195m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.175m |
| Shipping Cubic | 0.004436000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





