- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PF-65 Paper Feeder Unit LBP2000
(PF-65)
| SKU | PF-65 |
| Barcode # | 4960999000596 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 6.9100kg |
| Shipping Width | 0.570m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Shipping Cubic | 0.064239000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





