Don't pay: $29.00
$22.00
SAVE $7.00 (24%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON RP54 INK AND PAPER PACK POSTCARD SIZE 6X4 (148X100MM) FOR CP1200
(RP54)
| SKU | RP54 |
| Barcode # | 4960999980003 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000960000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





