- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Epson Wireless LAN Adapter - Compliant with 802.11 b/g/n standards - USB Type-A Connector - Compatible with PC or Mac - Able to transmit audio - V12H731P01 - 12 Months Limited
(ELPAP10)
| SKU | ELPAP10 |
| Barcode # | 8715946552668 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000883000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






