Don't pay: $659.20
$559.00
SAVE $100.20 (15%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
PRINT HEAD FOR CANON TX TM & SERIES
(PF-06)
| SKU | PF-06 |
| Barcode # | 4549292098044 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





