- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MAM-G1CN-924PC-R1)
| SKU | MAM-G1CN-924PC-R1 |
| Barcode # | 884102037863 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.6800kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.003179000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





