- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair LL140 Dual Light Loop RGB LED 140mm PWM Fan - 51.5CFM Airflow - 600-1300RPM - PWM Control - 25dBa - Hydraulic Bearing - 4-Pin Connection - 7V-13.2V Operating Voltage - Dual RGB Light Loops - CORSAIR LINK v4.9 or higher is required for lighting control - Includes 4 Mounting Screws - CO-9050073-WW - 2 Years Limited Warranty

(CO-9050073-WW)
Corsair LL140 Dual Light Loop RGB LED 140mm PWM Fan - 51.5CFM Airflow - 600-1300RPM - PWM Control - 25dBa - Hydraulic Bearing - 4-Pin Connection - 7V-13.2V Operating Voltage - Dual RGB Light Loops - CORSAIR LINK v4.9 or higher is required for lighting control - Includes 4 Mounting Screws - CO-9050073-WW - 2 Years Limited Warranty
| SKU | CO-9050073-WW |
| Barcode # | 843591032445 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
- Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





