- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CH-9413771-WW)
Specifications
| Compatible/Used for | For Gaming mouse |
| Dimension | 930mm x 400mm |
| Product Type | MousePad |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | |
| Edge | Stitched |
| Material | Cloth |
| Size | Extended XL |
| Spill Proof | Yes |
| Thickness | 4mm |
| SKU | CH-9413771-WW |
| Barcode # | 840006629535 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 1.0200kg |
Manufacturer Warranty: 2 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





