- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(1MY15AA)
Product Information
| Printed Design/Pattern/Texture | Omen |
| Durability | Anti-slip |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 748.4 g |
| Height | 3.8 mm |
| Width | 899.9 mm |
| Depth | 399.8 mm |
| Product Color | Black |
| Surface Material | Cloth |
| Product Material | Rubber |
Warranty
| Additional Warranty Information | Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance |
| Limited Warranty | 1 Year |
General Information
| Product Type | Mouse Pad |
| Manufacturer Part Number | 1MY15AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | OMEN Mouse Pad 300 |
| Brand Name | HP |
| SKU | 1MY15AA |
| Barcode # | 190781648352 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Shipping Cubic | 0.002150000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





