- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
MOUSE PAD SMOOTH SURFACE - BLACK
Features
(52615)
Physical Characteristics
| Height | 6 mm |
| Width | 260 mm |
| Depth | 222 mm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Mouse Pad |
| Manufacturer Part Number | 52615 |
| Manufacturer Website Address | http://www.acco.com.au |
| Manufacturer | ACCO Brands Corporation |
| Product Model | 52615 |
| Product Name | 52615 Mouse Pad |
| Brand Name | Kensington |
| SKU | 52615 |
| Barcode # | 785175526158 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





