- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(943-000052)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | Mouse Pad |
| Dimensions | |
| Interface | Mouse Pad |
| Operating System | |
| Series | G440 |
| Supported OS | |
| Warranty | 3 Years |
| Weight |
| SKU | 943-000052 |
| Barcode # | 97855099860 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.3700kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.001700000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





