- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
D-Link 300 W AC Modular Power Supply with Front-to-Back Airflow
(DXS-PWR300AC)
Power Description
| Input Voltage | 120 V AC |
| 230 V AC |
General Information
| Product Type | Power Module |
| Manufacturer Website Address | http://www.dlink.com.au |
| Manufacturer | D-Link Systems, Inc |
| Product Name | 300W AC Modular Power Supply with Front-to-Back Airflow |
| Brand Name | D-Link |
| SKU | DXS-PWR300AC |
| Barcode # | 790069428326 |
| Brand | D-LINK |
| Shipping Weight | 1.5200kg |
Manufacturer Warranty:
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





