Don't pay: $3,223.00
$1,618.00
SAVE $1,605.00 (50%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(943500043)
Display & Graphics
| Screen Size | 4.3" |
Software
| Operating System | Android 10 |
General Information
| Product Type | Handheld Terminal |
| Manufacturer Part Number | 943500043 |
| Manufacturer Website Address | http://www.datalogic.com |
| Manufacturer | Datalogic S.p.A |
| Product Model | X5 |
| Product Name | Skorpio X5 Handheld Terminal |
| Product Line | Skorpio |
| Brand Name | Datalogic |
Keyboard/Keypad
| Number of Keys | 47 |
| Keyboard Type | Alphanumeric |
Memory
| Flash Memory | 32 GB |
| Standard Memory | 3 GB |
Technical Information
| Connectivity Technology | Wireless |
| Image Sensor Type | Imager |
Network & Communication
| Bluetooth | Yes |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n/ac |
| SKU | 943500043 |
| Brand | DATALOGIC |
| Shipping Weight | 0.6400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





