Don't pay: $23.00
$22.00
SAVE $1.00 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(C13T06A492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | EcoTank Pro ET-16600, EcoTank Pro ET-5800 |
| Warranty | 12 Months |
| Yield | Standard |
| SKU | C13T06A492 |
| Barcode # | 10343901148 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.040m |
Manufacturer Warranty: 1 Year Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






