Don't pay: $24.99
$22.00
SAVE $2.99 (12%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 31 70ML 8000 PAGES MAGENTA INK BOTTLE FOR HP SMART TANK 455
(1VU27AA)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | HP Smart Tank series all-in-ones |
| Warranty | 6 Months |
| Yield | 8000 Pages |
| SKU | 1VU27AA |
| Barcode # | 4573285719289 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.1100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





