- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

KTG CLICKSAFE COMBO LOCK WITH TBAR/N17/N
(K68105WW)
| SKU | K68105WW |
| Barcode # | 85896681052 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Type | TYPE: LAPTOP LOCKS |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





