- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

KENSINGTON N17 SERIALISED COMBO LOCK 2.0
(K68009WW)
| SKU | K68009WW |
| Barcode # | 85896680093 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Type | TYPE: LOCK MODULES |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





