- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
FS-1130/1030 PAPER FEEDER 250 SHEETS FOR FS-1030MFP, 1035MFP, 1135MFP
(1203N28NL0)
| SKU | 1203N28NL0 |
| Barcode # | 632983025086 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 5.2000kg |
| Shipping Width | 0.490m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Shipping Cubic | 0.055223000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






