Don't pay: $205.70
$144.00
SAVE $61.70 (30%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera TK3404 Black Toner Yield: 12,500 pages
Compatible Products
KYOCERA PA4500X,KYOCERA MA4500FX,KYOCERA MA4500IFX
(TK-3404)
| SKU | TK-3404 |
| Barcode # | 632983080597 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.006825000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






