Don't pay: $2,182.40
$1,326.00
SAVE $856.40 (39%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
C834NW COLOUR A3 36PPM NETWORK PCL 400 SHEET PRINTER
Extensive media flexibility combined with proven digital LED technology makes the compact, affordable C823 an ideal budget choice for high-quality day-to-day business documents, with cost-saving features contributing to lower total cost of ownership.
Media flexibility
Print in a range of sizes and media stock up to 256gsm
Advanced connectivity
What every busy office needs
Important security
Keep documents confidential and access stored print jobs when required
Cost and energy saving
Efficient, cost-saving eco-friendly features
(47074215)
| SKU | 47074215 |
| Barcode # | 4949443023596 |
| Brand | OKI |
| Shipping Weight | 44.0000kg |
| Shipping Width | 0.585m |
| Shipping Height | 0.490m |
| Shipping Length | 0.708m |
| Shipping Cubic | 0.202948000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





