Don't pay: $19.00
$18.00
SAVE $1.00 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

DESCRIPTION
Specifications
?High quality stereo audio output
?Rotary microphone, bring a clear voice calls
?More convenient volume adjustment
?Standard 3.5mm audio interface, to adapt to a variety of audio output devices 3.5mm
?Comfortable and Portable
Link: http://rapoo.com/product/367
(H100Black)
DESCRIPTION
Specifications
?High quality stereo audio output
?Rotary microphone, bring a clear voice calls
?More convenient volume adjustment
?Standard 3.5mm audio interface, to adapt to a variety of audio output devices 3.5mm
?Comfortable and Portable
Link: http://rapoo.com/product/367
| SKU | H100Black |
| Barcode # | 6940056180070 |
| Brand | RAPOO |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004160000m3 |
Warranty: 24 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





