- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TBOLTMM2M)
StarTech 2m Thunderbolt Cable - M/M
| SKU | TBOLTMM2M |
| Barcode # | 65030848053 |
| Brand | Startech |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000950000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





