- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(DOCHOLDSTND)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Product Information
| Features | Foldable |
| Adjustable Angle | |
| Ergonomic | |
| Sturdy | |
| Lightweight |
General Information
| Product Type | Document Holder |
| Manufacturer Part Number | DOCHOLDSTND |
| Manufacturer Website Address | http://www.startech.com/au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Product Name | Document Holder - 7 Angle Settings |
| Brand Name | StarTech.com |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 535 g |
| Height | 202 mm |
| Width | 285 mm |
| Depth | 152 mm |
| Product Color | Black |
| Product Material | Metal |
| Plastic |
| SKU | DOCHOLDSTND |
| Barcode # | 65030882996 |
| Brand | Startech |
| Shipping Weight | 0.5500kg |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





