- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Synology 4GB DDR4 non-ECC SO-DIMM 2666MHz Memory Module D4NESO-2666-4G - DDR4-2666MHz - non-ECC Unbuffered SO-DIMM - 260-pin - 1.2V - Compatible Models: RS820RP+, RS820+, DVA3219 - 3 Years Limited Warranty DDR4-2666 non-ECC unbuffered SO-DIMM 260pin 1.2VEAN: 4711174723669Applied Models: RS820RP+, RS820+, DS2419+, DS1819+, DS1618+, DVA3219, DS220+, DS720+,DS920+,DS420+
(D4NESO-2666-4G)
Technical Details
| Warranty | 5 Years |
|---|
| SKU | D4NESO-2666-4G |
| Barcode # | 4711174723669 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000117000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





