- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Synology 80mm System Fan for RS 2U Series NAS Units - Speed 4500 RPM, Airflow 59.6 CFM - Applied Models: RS3412xs, RS2212+, RS2212RP+, RS3412RPxs, RX1211RP, RX1211, RX1214RP, RX1214, RS2414RP+, RS2414+
Fan 80*80*25_3
- Description: System Fan RS 2U Series
- Dimension: 8.0 x8.0 x2.5 cm
- Weight: 0.08 kg
- Remark: Speed 4,500 RPM, Airflow 59.6 CFM
- Applied Models: RS2212RP+, RS3412RPxs, RS2414RP+, RS3412xs, RS2212+, RS2414+, RX1214RP, RX1211RP, RX1214, RX1211
(FAN80X80X25_3)
| SKU | FAN80X80X25_3 |
| Barcode # | 846504009480 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0480kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000192000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 2 Years Manufacturer Warranty
- Manufacturer Contact Info
- http://www.synology.com
n/a
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





