- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CPU Cooler 40*40*10
- Description: Cooler Heat Sink VC-I
- Dimension: 4.0 x4.0 x1.2 cm
- Weight: 0.02 kg
- Applied Models: RS810RP+, RS810+
(CPUCOOLER40X40X10)
| SKU | CPUCOOLER40X40X10 |
| Barcode # | 846504009558 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000108000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 2 Years Manufacturer Warranty
- Manufacturer Contact Info
- http://www.synology.com
n/a
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





