- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Fan 80*80*32_3
- Description: System Fan 5000RPM RS xs+ 14 Series
- Dimension: 8.0 x8.0 x3.1 cm
- Weight: 0.15 kg
- Applied Models: RS3614xs+, RS3614RPxs, RS3617xs, RS3614xs
(FAN80X80X32_3)
| SKU | FAN80X80X32_3 |
| Barcode # | 846504009602 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000480000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 2 Years Manufacturer Warranty
- Manufacturer Contact Info
- http://www.synology.com
n/a
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





