- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Synology 8GB ECC DDR4 2133 DRAM Module - DDR4-2133MHz - Unbuffered ECC UDIMM - CAS Latency 15 - Dual Rank - 288pin - 1.2V - RAMEC2133DDR4-8GB
RAMEC2133DDR4-8G
DDR4-2133 ECC unbuffered DIMM 288pin 1.2V
EAN: 4711174722419
Applied Models
- Synology RackStation: RS4017xs+, RS3618xs, RS3617xs+, RS3617RPxs, RS1619xs+
(RAMEC2133DDR4-8G)
| SKU | RAMEC2133DDR4-8G |
| Barcode # | 846504002412 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.023m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.133m |
| Shipping Cubic | 0.000091000m3 |
- Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
- Manufacturer Contact Info: http://www.synology.com, n/a
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





