- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DDR3L-1866 unbuffered SO-DIMM 204pin 1.35V
(D3NS1866L-4G)
| SKU | D3NS1866L-4G |
| Barcode # | 846504002948 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000117000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





