- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Colour Black Super-slim tech carry case; the perfect commuter bag Fits up to 15.6' Compatibility up to 17' Multi-Fit tech compatibility: Fits up to 17' Comfort-padded grab handle and padded shoulder strap Zipped mesh pockets and compartments for smart organisation Warranty Limited Lifetime Warranty Trolley strap Material Poly/PU Laptop Compartment Dimensions 46x7.5x31.5cm Exterior Dimensions 42.2x28.7x3.8cm Weight 0.80g
(TSS868GL)
| SKU | TSS868GL |
| Barcode # | 92636339111 |
| Brand | TARGUS |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |
12
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





