- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(THZ861US)
Miscellaneous
| Application/Usage | Tablet |
General Information
| Product Type | Keyboard/Cover Case |
| Manufacturer Part Number | THZ861US |
| Manufacturer Website Address | http://www.targus.com/au |
| Manufacturer | Targus Group International |
| Product Model | THZ861US |
| Product Name | Pro-Tek THZ861US Tablet Case |
| Product Line | Pro-Tek |
| Brand Name | Targus |
Product Information
| Minimum Screen Size Supported | 22.9 cm (9") |
| Maximum Screen Size Supported | 26.7 cm (10.5") |
| SKU | THZ861US |
| Barcode # | 92636350659 |
| Brand | TARGUS |
| Shipping Weight | 0.7500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





