- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Brother PUR-A0001
Paper Pickup, Pick-up Roller - Replace after 50,000 sheets
(PUR-A0001)
Specifications
| Compatible/Used for | ADS-2600W / ADS-2100 |
| Dimension | |
| Product Type | Printer Accessory |
| Warranty | |
| Weight |
| SKU | PUR-A0001 |
| Barcode # | 4977766714174 |
| Brand | BROTHER |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.075m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000540000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





