Don't pay: $18.60
$18.00
SAVE $0.60 (3%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Belkin High Speed 1M HDMI Cable with Ethernet - HDMI Ethernet Channel (HEC) - Cable Length: 1m - Gold-plated Reinforced Copper Conductors - Data Rate: 10.2Gbps - Supports 4K UHD - Suitable for HDTVs, Set-top-box, Blu-Ray Players, Game Consoles - F3Y021BT1
(F3Y021BT1M)
| SKU | F3Y021BT1M |
| Barcode # | 745883713059 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.000736000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





