- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Belkin High Speed 5M HDMI Cable with Ethernet - HDMI Ethernet Channel (HEC) - Cable Length: 5m - Gold-plated Reinforced Copper Conductors - Data Rate: 10.2Gbps - Supports 4K UHD - Suitable for HDTVs, Set-top-box, Blu-Ray Players, Game Consoles - F3Y021BT5
(F3Y021BT5M)
| SKU | F3Y021BT5M |
| Barcode # | 745883713073 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.192m |
| Shipping Cubic | 0.001843000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





