- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PFI-101C - Cyan Ink Tank - 130ml
- For iPF5000 / iPF6100
(PFI-101C)
| SKU | PFI-101C |
| Barcode # | 4960999299662 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000378000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





