Don't pay: $80.00
$62.00
SAVE $18.00 (22%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The LUCIA PRO ink is pigment-based which ensures long print life, up to 200 years when stored in a lightproof container.
Key Specifications:
(PFI1000Y)
| SKU | PFI1000Y |
| Barcode # | 4549292046434 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001080000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





