Don't pay: $99.00
$93.00
SAVE $6.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PFI-102M Magenta Ink Tank 130ML
(PFI-102M)
| SKU | PFI-102M |
| Barcode # | 4960999299792 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0850kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000336000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





