Don't pay: $370.00
$347.00
SAVE $23.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PFI-1700B)
| SKU | PFI-1700B |
| Barcode # | 4549292049268 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.002100000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





