- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera TK-60 Toner
- For Kyocera FS1800, 3800
- Yield : 20,000 pages
(TK-60)
| SKU | TK-60 |
| Barcode # | 632983001899 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.005984000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






