Don't pay: $29.00
$24.00
SAVE $5.00 (17%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PGI9CLEAR Ink Cartridge for iX7000, MX7600
(PGI9CLEAR)
| SKU | PGI9CLEAR |
| Barcode # | 4960999534619 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.075m |
| Shipping Cubic | 0.000525000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





