- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PFI-101R - Red Ink Tank - 130ml
- iPF5000 / iPF6100
(PFI-101R)
| SKU | PFI-101R |
| Barcode # | 4960999299716 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0850kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000384000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





