- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Cooler Master AMD Socket AM4 for Hyper Series Coolers Mounting Kit - This Cooler Master AMD AM4 upgrade kit can be used to enable selected cooling products to work with the new AMD Ryzen processors - Compatability: Hyper 212 Evo, Hyper 212 X, Hyper 412 Slim, Hyper 412S, Master Air Pro 3, Master Air Pro 4 - CFCM-AM4B-H212-S1 - 12 Months Limited Warranty
AM4 BRACKET FOR CPCM-HYPER212X MasterAir pro 4 Hyper 212EVO Hyper 412 Note: new Hyper 212 Turbo (CPCM-HYPER212TB) Already Supports AM4 out of box. 'No Bracket required' for the model.
(RR-AM4B-H212-S1)
| SKU | RR-AM4B-H212-S1 |
| Barcode # | 4719512059937 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.032m |
| Shipping Height | 0.121m |
| Shipping Length | 0.051m |
| Shipping Cubic | 0.000197000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





