- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(R9-NBS-E42K-GP)
| SKU | R9-NBS-E42K-GP |
| Barcode # | 884102033100 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.5200kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.404m |
| Shipping Cubic | 0.008484000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





