- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(4X80K32538)
Miscellaneous
| Compatibility | Lenovo ThinkPad Pro-2 |
General Information
| Product Type | Stylus |
| Manufacturer Part Number | 4X80K32538 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | ThinkPad Pen Pro-2 |
| Brand Name | Lenovo |
Technical Information
| Device Supported | Tablet PC |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 100 g |
| Diameter | 6.5 mm |
| Height | 43 mm |
| Width | 73 mm |
| Depth | 219 mm |
| SKU | 4X80K32538 |
| Barcode # | 889955771254 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





