- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MNW-SWTS-14FN-R1)
| SKU | MNW-SWTS-14FN-R1 |
| Barcode # | 4719512060643 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 1.1600kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.435m |
| Shipping Cubic | 0.014355000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





