- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(R9-NBC-U2PK-GP)
| SKU | R9-NBC-U2PK-GP |
| Barcode # | 884102020520 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.310m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.009176000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





