- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Targus Smooth Glide Stylus - Blue
(AMM16502US)
| SKU | AMM16502US |
| Barcode # | 92636311407 |
| Brand | TARGUS |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001250000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





